PLDC 2013 Kööpenhaminassa

Järjestyksessään neljäs Professional Lighting Design Convention järjestetään Kööpenhaminassa 30.10.-2.11.2013. Aiempaan tapaan luvassa on korkealaatuisia luentoja valaistussuunnittelun eri osa-alueilta sekä esityksiä valaistushankkeista ympäri maailmaa. Vuoden 2011 tapahtuman yli 1200 rekisteröityneen osallistujan määrän odotetaan ylittyvän. Suomen Valoteknillinen Seura on PLDC 2013 Partner Association, joten seuran jäsenet voivat rekisteröityä tapahtumaan muita edullisemmin hinnoin. Seuran Valaistussuunnittelijoiden toimintaryhmä järjestää tapahtumaan oman ryhmämatkan.

Lisätietoja konferenssista ja ilmoittautumiset:
www.pld-c.com
www.countdown-blog.pld-c.com

Top (20)13 reasons to attend PLDC in Copenhagen!

Lisätietoja Valaistussuunnittelijoiden toimintaryhmän ryhmämatkasta
Valaistussuunnittelijoiden ryhmämatkalle ilmoittautuneiden yritykset