VALO 2/2022 -lehti on ilmestynyt

Lehdessä esitellään muun muassa Ranta-Tampellan moni-ilmeinen aluevalaistus sekä historiallisen hotelli Tornin julkisivuvalaistus. Messuraportti kokoaa yhteen tunnelmia syksyllä viimeinkin järjestetyiltä valaistusalan messuilta.

Lehti on postitettu muun muassa kaikille seuran henkilö- ja opiskelijajäsenille sekä seuran yritys- ja yhteisöjäsenille. Yli 5 400 kappaleen osoitteellisen jakelun tiedot löytyvät lehden mediakortista.

Lehti on lisäksi luettavissa vapaasti ja maksutta näköislehtenä verkossa:

Lue lehteä

Etkö ole saanut lehteä? Mahdolliset osoitteenmuutokset lomakkeella tai sähköpostilla.

Lehden uusimman numeron voi myös tilata maksutta verkosta tilauslomakkeella joko itselle tai esimerkiksi yhteistyökumppanille, jolle lehdestä voi olla iloa ja hyötyä.