Ekskursio Fazer Experience -vierailukeskukseen

Aika: Maanantai 24.4.2017 klo 17-18.30
Paikka: Fazer Experience -vierailukeskus, Fazerintie 6, Vantaa

Tervetuloa Suomen Valoteknillisen Seuran ekskursiolle tutustumaan Fazer Experience –vierailukeskukseen ja sen valaistusratkaisuihin. Osallistujille on kahvitarjoilu, opastettu näyttelykierros sekä lahjakassi.

Mukana kohdetta esittelemässä on hankkeen projektiarkkitehti Sasu Marila, Arkkitehtitoimisto K2S Oy.

Lisätietoja uudesta Fazer Experience –vierailukeskuksesta: www.visitfazer.com

Ekskursio on tarkoitettu Suomen Valoteknillisen Seuran henkilö- ja opiskelijajäsenille sekä seuran yritys– ja yhteisöjäsenten palveluksessa oleville henkilöille. Tervetulleita ovat myös seuran jäsenyyttä hakevat uudet jäsenet.

Ilmoittautumiset ekskursiolle pe 21.4.2017 klo 14 mennessä osoitteessa
https://www.lyyti.in/20170424svsvuosikokous

Mukaan mahtuu 45 henkeä ilmoittautumisjärjestyksessä. Tilaisuus on maksuton.

Kuva: Fazer